Wie is het RWLP?

 

De organisatie van het RWLP bestaat uit een stuurgroep (wethouders en gedeputeerde) en een projectgroep (beleidsmedewerkers) van de zes gemeenten en de provincie. Een programmabureau van 17 medewerkers voert de projecten uit en doet de dagelijkse organisatie.

Rwlp.nl

Bart Gorter

bart@rwlp.nl
Rwlp.nl

Erwin Jalving

erwin@rwlp.nl
Rwlp.nl

Annelinde Tent

annelinde@rwlp.nl
Rwlp.nl

Tijmen Hordijk

tijmen@rwlp.nl
Rwlp.nl

Arjan Hermanides

arjan@rwlp.nl
Rwlp.nl

Yoka Bartelds

yoka@rwlp.nl
Rwlp.nl

Theo Adema

theo@rwlp.nl
Rwlp.nl

Maurice Karsten

maurice@rwlp.nl
Rwlp.nl

Norbert van de Kamp

norbert@rwlp.nl
Rwlp.nl

Brian Hesseling

brian@rwlp.nl
Rwlp.nl

Matthijs Sloot

matthijs@rwlp.nl
Rwlp.nl

Rianne Staal

rianne@rwlp.nl
Rwlp.nl

Robin Groenewold

robin@rwlp.nl
Rwlp.nl

Vanessa ten Hulscher

vanessa@rwlp.nl

Contact

U kunt contact met ons opnemen via info@rwlp.nl of

via het onderstaande contactformulier. We horen graag van u.