Wie is het RWLP?

 

De organisatie van het RWLP bestaat uit een stuurgroep (wethouders en gedeputeerde) en een projectgroep (beleidsmedewerkers) van de zes gemeenten en de provincie. Een programmabureau van 13 medewerkers voert de projecten uit en doet de dagelijkse organisatie.

Rwlp.nl

Bart Gorter

bart@rwlp.nl
Rwlp.nl

Magda Söllner

magda@rwlp.nl
Rwlp.nl

Erwin Jalving

erwin@rwlp.nl
Rwlp.nl

Annelinde Tent

annelinde@rwlp.nl
Rwlp.nl

Tijmen Hordijk

tijmen@rwlp.nl
Rwlp.nl

Anne Groenendijk

anne@rwlp.nl
Rwlp.nl

Yoka Bartelds

yoka@rwlp.nl
Rwlp.nl

Theo Adema

theo@rwlp.nl
Rwlp.nl

Geertje Schoorstra

geertje@rwlp.nl
Rwlp.nl

Freddie Boekelo

freddie@rwlp.nl
Rwlp.nl

Orville Frijde

orville@rwlp.nl
Rwlp.nl

Onno Bregman

onno@rwlp.nl
Rwlp.nl

Norbert van de Kamp

norbert@rwlp.nl

Aanmelden voor de nieuwsbrief?

Vul hier uw gegevens in en wij voegen u toe aan onze maillijst