Wie is het RWLP?

 

De organisatie van het RWLP bestaat uit een stuurgroep (wethouders en gedeputeerde) en een projectgroep (beleidsmedewerkers) van de zes gemeenten en de provincie. Een programmabureau van 16 medewerkers voert de projecten uit en doet de dagelijkse organisatie.

Rwlp.nl

Bart Gorter

bart@rwlp.nl
Rwlp.nl

Magda Söllner

magda@rwlp.nl
Rwlp.nl

Erwin Jalving

erwin@rwlp.nl
Rwlp.nl

Annelinde Tent

annelinde@rwlp.nl
Rwlp.nl

Tijmen Hordijk

tijmen@rwlp.nl
Rwlp.nl

Arjan Hermanides

arjan@rwlp.nl
Rwlp.nl

Yoka Bartelds

yoka@rwlp.nl
Rwlp.nl

Theo Adema

theo@rwlp.nl
Rwlp.nl

Maurice Karsten

maurice@rwlp.nl
Rwlp.nl

Myrthe van Hecke

myrthe@rwlp.nl
Rwlp.nl

Orville Frijde

orville@rwlp.nl
Rwlp.nl

Norbert van de Kamp

norbert@rwlp.nl
Rwlp.nl

Fiana de Raaf

fiana@rwlp.nl
Rwlp.nl

Matthijs Sloot

matthijs@rwlp.nl
Rwlp.nl

Rianne Staal

rianne@rwlp.nl
Rwlp.nl

Robin Groenewold

robin@rwlp.nl

Aanmelden voor de nieuwsbrief?

Vul hier uw gegevens in en wij voegen u toe aan onze maillijst